Iza Lo– artystyczna dusza w sprawnym ciele.

Magister sztuki, fotograf, instruktor tańca,jogi i pilates. Harmonijnie łączy swoje pasje w jedną opowieść o wielu wątkach. Żyje w tanecznym szpagacie między północą kraju a ukochanymi górami.

Wydeptuje wciąż nowe ścieżki i nigdy nie wie,co będzie za jakiś czas.

Stara się żyć chwilą obecną.

Absolwentka AWF i ASP w Poznaniu. Kształciła się w zakresie tańca współczesnego przy  Szkole Tańca Współczesnego w Poznaniu jak też zajęć i projektów organizowanych przez Polski Teatr Tańca w Poznaniu. Również tam przeszła szkolenie z zakresu Labanowskiej Analizy Ruchu pod kierunkiem pedagogów z uczelni Codarts w Rotterdamie. Wielokrotna uczestniczka warsztatów z zakresu Gaga  z Natalią Iwaniec (improwizacja i repertuar).

Posiada wieloletnie doświadczenie i wiedzę w zakresie tańców orientalnych i tribal fusion bellydance. Na tym polu staneła na podium wielu prestiżowych konkursów, m.in.:

  • II msc – Tribal Star Award Hannover 2014,
  • I msc tribal solo – Oriental Fantasy Festival, Berlin 2013,
  • I msc tribal solo – Nova Orient Festival, Katowice 2012.

Prowadziła dotychczas swoje autorskie warsztaty na festiwalach tanecznych w Polsce i zagranicą: Niemcy, Grecja, Cypr, Ukraina.Od 2014 roku organizuje Tribal Vanguard w Poznaniu, festiwal poświęcony sztuce tańca tribal fusion.

Świetnie się czuje w roli organizatorki. Umiłowanie do natury i gór łączy ze swoimi pasjami i realizuje pod szyldem “Niedokońcadorosłych”- wyjazdom poświęconym aktywnej rekreacji, pasji do tańca, ruchu i fotografii.